Prodejna  

Fotoaparáty: prodáváme klasické a digitální fotoaparáty světových značek jako je Kodak, Canon, Nikon, Olympus atp.. Díky ručnímu zpracování klasické a digitální fotografie, víme o fotoaparátech mnohem více, než běžní prodejci. A proto doporučujeme fotoaparáty, které jsou podle naších zkušeností skutečně kvalitní, jednoduché a spolehlivé. Rádi Vám při výběru fotoaparátu pomůžeme. U nás si nekupujete pouze fotoaparát, ale i náš zákaznický  servis s tím spojený.(pečlivě vysvětlíme a poradíme).
Fotomateriál: najdete u nás kvalitní amatérské i profesionální materiály, jak barevné, inverzní tak i černobílé. Dále nabízíme fotomateriál pro klasickou černobílou fotografii a injektový tisk. 
Rámečky a Albumy: na naší prodejně najdete také velké množství různých rámečků a albumů všech formátů od klasických po exklusivní, s velkým výběrem motivů. U nás si určitě vyberete. 
Příslušenství k fotoaparátům: kvalitní paměťové karty všech druhů. Spolehlivé vysokorychlostní i s doživotní zárukou. Brašny na kompakty i zrcadlovky, stativy.